HAKKIMIZDA


hangiarabasenin.com sahibi ve kurucusu Okay Dilek, 1981 Adana doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da, üniversiteyi yurtdışında Bilgisayar Mühendisi olarak tamamladı.

Çocukluğundan beri tekerlikli araçlara, uzay bilimlerine ve teknolojiye ilgi duydu. Adana sokaklarında İncirlik Üssü çalışanlarının park etmiş Amerikan arabalarını görünce hemen etraflarında dolaşıp merakını giderdi. Hatta bir seferinde Yeşilçam’ın büyük oyuncularından Ekrem Bora’nın Adana caddelerinde sürdüğü siyah Pontiac arabasını bisikletle takip ettiği de olmuştur. Tabi yakalayamadı (:

Bu merakı ve ilgisi günümüze kadar süren Okay Dilek, 2010 yıllarında haklarını alıp planladığı hangiarabasenin.com’u 2018 Mart ayında günümüz arabaları hakkında hangiarabasenin.com editörlerinin kişisel izlenimlerini paylaşmak için yurt içi ve yurt dışı butik editör ekibi ile faaliyete geçirmiştir. 2018 yılı içerisinde hangiarabasenin.com web sitesinin diğer dillerde de çıkarılması konusunda planlamaları devam etmektedir.

hangiarabasenin.com; lastik yakan araba fanlarından ziyade sıfır kilometre arabalarla ilgilenen ama günümüzde fazla sayıda bulunan araba üreticisi ve modelleri içerisinde kaybolmuş son kullanıcılara tercihleri konusunda temel bir fikir verme çabasındadır.

hangiarabasenin.com için; “Kötü araba yoktur, kötü tercih vardır.”

Sevgi ve saygılarımla,

Okay Dilek,


Son değiştirilme tarihi: 01 Mart 2018
hangiarabasenin.com, Made in Turkey.